Kavárna Štěstí: Losy

19.1.2020, Eliška Garnolová

Místo, kde k nápoji dostanete stírací los. Kde se takové kavárny nacházejí a co nabízí?
A2B1E118-68C5-4374-AFD4-411228473DE6.jpg

minulém článku jsme se dozvěděli, co to je Kavárna Štěstí. Společně jsme se tehdy podívali do havířovské pobočky, ale kavárnu stejného typu naleznete také v Kolíně, Kladně, Náchodě, Pardubicích, Plzni a samozřejmě nechybí také v našem hlavním městě, přičemž právě v Praze ji nalezneme rovnou dvakrát. 

Při příchodu do příjemného a zajímavého prostředí zjistíte, že pokud si chcete dát kávu, musíte si vybrat ze tří kategorií. V první kategorii, která je nejlevnější a základní, získáte los, který je specifický pouze pro Kavárnu Štěstí. Nikde jinde k dostání není. Tento los nabízí možnost vyhrát například kávu či jiné produkty podniku. Tento los poznáte velice snadno. Má podobu žlutého smajlíku, přičemž si můžete vybrat různé verze dle nálady (daného) emotikonu. Pokud se rozhodnete zvolit druhou nebo třetí kategorii, budete vybírat Sazka los podle aktuální nabídky. Volit můžete mezi levnější nebo dražší variantou losu. V době mé návštěvy byl k dispozici vánoční los pro prostřední variantu, tedy kategorii nabízející losy v hodnotě 30 Kč. Pokud však budete chtít vybírat z losů v hodnotě 50 Kč, musíte zvolit třetí kategorii. Tehdy byla v nabídce Černá perla, Zlatá rybka nebo Rentiér.

Co si myslíte o tomto spojení kávy a losů? A co nabídka losů, zůstala stejná? Budu ráda, když se o své zkušenosti opět podělíte v diskuzním fóru nebo mi neváhejte napsat přímo do individuálního chatu.

Za tým Naberte kurz, 

Eliška

HR: Pokud máte chuť si setřít los, neschovávejte se za posezení u kávy. Otevřeně o tom mluvte, nenechávejte si to pouze pro sebe.


Další články

HR: Princip snižování rizik

03.10.2019, , Svépomoc

Z minulého článku již víme, co obnáší naše práce v e-terénu. Při pročítání našich článků můžete...

Podle ministerstva financí se pravidelně do této hry zapojuje 300–400 tisíc spotřebitelů, kteří...

Účenkovka: Tsunami stovek

13.01.2020, , O hraní

Vlna tsunami stokorunových výher, jak soutěžící nazývají vyhlašování vítězů po prosincové změně...