Nabízíme: Pomoc v krizi

26.9.2020, Barbora Dařílková

Krize je běžnou součástí života každého z nás. Na některé si zaděláváme sami u jiných jejich příchod neovlivníme. Spouštěčem může být drobnost. Ujel Vám autobus a nestíháte přijít včas do práce? Stěhujete se do nového bytu? I tyto zdánlivě obyčejné situace mohou v člověku vyvolat obavy, úzkost, stres a jiné další negativní pocity.
14.png

Krize je vždy individuální, nelze tedy předložit úplný výčet situací, které ji mohou vyvolat. Většinu krizí však dokážeme překonat sami za pomoci našich osvědčených zvládacích strategií. Více o tom, co je to krize, si přečtěte v tomto článku.

V životě člověka ale mohou nastat i situace, kdy osvědčené metody zvládání k překonání krize již nestačí. Na řadě poté bývá vyhledání pomoci u dalších osob, zpravidla to nejprve bývá rodina anebo přátelé. Už jenom to, že na situaci nejsme sami, a někdo nás vyslechne, může mít pozitivní efekt na znovuobnovení energie pro řešení tíživé situace.

V centru Naberte kurz nabízíme pomoc. Jsme tu pro všechny hráče nebo sázkaře, kteří se ocitli v tíživé situaci anebo se podobné situaci chtějí vyhnout. 

Dáváte do hry více, než byste chtěli? Výhra Vám nepřináší radost? Prohráli jste? Rodina tématizuje Vaši hru, tlačí na Vás? Nedaří se Vám skončit s hraním či sázením? Ozvali se věřitelé, přátelé, kterým dlužíte? Přepadají Vás chmurné myšlenky? Hledáte další možnosti? 

Nebuďte na to sami, zavolejte nám. 

  • Vyslechneme Vás a podpoříme.
  • Pomůžeme zorientovat se ve Vaší konkrétní situaci.
  • Budeme hledat možnosti dalšího postupu.
  • Připravíme Vás na to, co bude následovat.
  • Doporučíme vhodné další kroky.
  • Pomůžeme s výběrem vhodného odborníka ve Vaší lokalitě.
  • V případě zájmu pomůžeme s domluvou přímým kontaktem.

Můžete se na nás obrátit pomocí telefonu 777 477 877, individuálního chatu nebo emailu. Můžete i nemusíte zůstat anonymní. Naše služby jsou zdarma. 

Pokud nejsme aktuálně online, tak nám můžete zanechat vzkaz v chatu nebo zanechat e-mail na kontakt@nabertekurz.cz

Tým Naberte kurz