Možnosti pomoci

13.9.2020, Barbora Dařílková

Přerůstá Vám hraní nebo sázení přes hlavu? Zabírá Vám mnohem více času, než jste plánovali? Jsou Vaši příbuzní a blízcí znepokojeni nebo Vás přímo vyzývají ke změně? Dostáváte se kvůli hře do finančních potíží? Jste na sebe naštvaný? Jste v situaci, kdy hraje někdo z Vašeho blízkého okolí?
11.png

Můžeme Vám pomoci. Ať už máte jasnou představu toho, co chcete, nebo jen hledáte informace, neváhejte se obrátit na centrum Naberte kurz. Od seznámení s možnostmi pomoci, přes informace, jak taková pomoc probíhá, až ke konkrétnímu poradenství a zprostředkování na míru šité pomoci. 

To, jakou cestou se vydat, jaké pro a proti hrají roli ve Vašem životě, co všechno lze ve Vašem případě podniknout, můžeme společně probrat tak, abychom nalezli tu nejlepší variantu. Můžete nás anonymně kontaktovat pomocí telefonické linky 773 774 373 nebo individuálního chatu. Pro ty z Vás, kteří hledají akutní pomoc tady a teď, je zde Pomoc v krizi. Nebojte si říci o pomoc.  

Od týmu Naberte kurz můžete čekat: 

  • vyslechnutí a informace,
  • podporu a hledání vhodných alternativ pomoci,
  • poradenství a zprostředkování služeb z široké palety spolupracujících odborníků, terapeutů, dluhových pracovníků, rodinných poradců, právníků…

Nemusíte na to být sami a kontaktujte nás. 

Tým Naberte kurz