Naše pracovní doba
Zanechat vzkaz
Průvodce portálem

Pravidla a řád

Velmi si zakládáme na slušné komunikaci, a to samé žádáme i od Vás. Proto jsme jsme rádi, že můžeme vyložit karty na stůl a snížit tak případné obavy z Vaší strany.


Našim posláním je společnými silami snižovat rizika plynoucí z hraní hazardních her. Tudíž nejsme ti, kdo Vás budou posílat do léčby nebo Vám říkat, že hraní je špatné. Ale také Vás nebudeme ponukat k samotnému hraní nebo Vám podsouvat ještě více hazardu. 


My vždy budeme respektovat Váš konkrétní přístup k životu a v případě Vašeho zájmu společně s Vámi budeme hledat cestu jak neztratit spojení s mimoherním nebo-li běžným světem.


V našem přístupu si můžete být jisti, že jednáme podle etického kodexu a následujících pravidel. Věříme, že tak pomáháme utvářet bezpečné prostředí nejen zde na našem webovém portálu ale i při ostatní komunikaci v e-terénu.


V tuto chvíli pro Vás připravujeme specifická pravidla pro jednotlivé typy komunikace, informace o sbíraní a uchovávaní informací při komunikaci a další podstatné informace. 


Pro přehlednější komunikaci nevkládejte stejný příspěvek v diskuzním fóru opakovaně. 

V případě, že se bude jednat o příspěvky  


  • porušující právní předpisy, 
  • napadající, 
  • diskriminující, 
  • nenávistné, či jinak útočné, 

vyhrazujeme si právo reagovat řešením, které je adekvátní situaci, od napomenutí po zablokování uživatelského účtu na určitou dobu. 

 
Napsal Anonym8673, vytvořeno 28.7.2020 17:30:21 Číst
Dobrý den, Petře. Vítám Vás znovu na našem webovém portále. Jsem ráda, že Vás má rubrika ...
Napsala Eliska, vytvořeno 27.7.2020 16:36:50 Číst
Eliško, sorry jako ......bud je tvuj dotaz pro idioty nebo si delas srandu, nebo proste musis ...
Napsal petrr, vytvořeno 24.7.2020 06:23:49 Číst
Přejít do diskusního fóra