Naše pracovní doba
Zanechat vzkaz

Pravidla a řád

Velmi si zakládáme na slušné komunikaci, a to samé žádáme i od Vás. Proto jsme jsme rádi, že můžeme vyložit karty na stůl a snížit tak případné obavy z Vaší strany.


Našim posláním je společnými silami snižovat rizika plynoucí z hraní hazardních her. Tudíž nejsme ti, kdo Vás budou posílat do léčby nebo Vám říkat, že hraní je špatné. Ale také Vás nebudeme ponukat k samotnému hraní nebo Vám podsouvat ještě více hazardu. 


My vždy budeme respektovat Váš konkrétní přístup k životu a v případě Vašeho zájmu společně s Vámi budeme hledat cestu jak neztratit spojení s mimoherním nebo-li běžným světem.


V našem přístupu si můžete být jisti, že jednáme podle etického kodexu a následujících pravidel. Věříme, že tak pomáháme utvářet bezpečné prostředí nejen zde na našem webovém portálu ale i při ostatní komunikaci v e-terénu.


V tuto chvíli pro Vás připravujeme specifická pravidla pro jednotlivé typy komunikace, informace o sbíraní a uchovávaní informací při komunikaci a další podstatné informace. 


Pro přehlednější komunikaci nevkládejte stejný příspěvek v diskuzním fóru opakovaně. 

V případě, že se bude jednat o příspěvky  


  • porušující právní předpisy, 
  • napadající, 
  • diskriminující, 
  • nenávistné, či jinak útočné, 

vyhrazujeme si právo reagovat řešením, které je adekvátní situaci, od napomenutí po zablokování uživatelského účtu na určitou dobu. 

 
Sběratelský koníček Hokejová kartička slavné šedesátosmičky nebo ...
Napsala Marketa, vytvořeno 16.3.2020 15:13:48 Číst
Pěkný den, máte pravdu v Tabák-tisk GECO se dá koupit stírací los Kapitán. Předpokládám, že ...
Napsala Jana, vytvořeno 10.2.2020 10:29:32 Číst
To není pravda, zkuste si to z nějakého neznámého počítače bez uložených cookies. Pokud ...
Napsal Anonym4862, vytvořeno 4.2.2020 15:30:34 Číst
Přejít do diskusního fóra