Naše pracovní doba
Zanechat vzkaz
Průvodce portálem

Dotazníky

Pomohli byste rádi dobré věci? Teď máte šanci! Stále se snažíme zlepšovat ve všech aspektech naší práce a abychom v tom mohli pokračovat, potřebujeme Vás. Váš názor a zpětná vazba jsou pro nás velmi důležité, proto zde najdete dotazníky týkající se našeho webového portálu, nebo například naší mobilní aplikace. Zajímají nás ale také Vaše zkušenosti s hraním a sázením, nebo třeba Váš postoj k zodpovědnému hraní. Pro ty, co přemýšlí, zda jim hraní již nepřerostlo přes hlavu máme připravené diagnostické dotazníky.

Váš názor nás zajímá! Dotazníky spokojenosti.

Zde najdete všechny dotazníky týkající se týmu Naberte kurz, našeho webového portálu, naší mobilní aplikace, nebo třeba našich sociálních sítí.

Popis dotazníku:

Naše aplikace Port (Naberte kurz) Vám pomůže udržet si přehled o hraní a sázení. Také Vám sama spočítá obnos volných peněz na měsíc, upozorní Vás na překročení Vámi nastaveného peněžního limitu, a navíc se skrze ni můžete spojit s týmem Naberte kurz. A to vše zcela anonymně a zdarma.

Vyzkoušet aplikaci a vyplnit dotazník Vám zabere jen pár minut. Pro nás to ale bude velká pomoc! Váš názor je pro nás důležitý!

Hazardní hraní a sázení

Zde najdete dotazníky o hazardním hraní a sázení, o Vašich preferencích, nebo třeba Vaší vlastní zkušenosti.

Popis dotazníku:

Pracujete v oblasti gastronomie? Jste kuchař/ka, číšník, servírka nebo třeba barman/ka? Pokud ano, věnujte nám prosím pár minut Vašeho času a vyplňte následující dotazník o hraní a sázení. Moc nám tím pomůžete. Děkujeme!

Diagnostické dotazníky

Přemýšlíte, zda je Vaše hraní nebo sázení problémové? Vyplňte některý z následujících dotazníků a zjistěte, jak na tom jste.

Popis dotazníku:

Chcete rychle zjistit, jestli je Vaše hraní nebo sázení problémové? Odpovězte si na následující dvě otázky a zjistěte, jak na tom jste! 

Více se o tomto dotazníku dočtete v článku Diagnostické nástroje: Lie/Bet.

Napsal Anonym8673, vytvořeno 28.7.2020 17:30:21 Číst
Dobrý den, Petře. Vítám Vás znovu na našem webovém portále. Jsem ráda, že Vás má rubrika ...
Napsala Eliska, vytvořeno 27.7.2020 16:36:50 Číst
Eliško, sorry jako ......bud je tvuj dotaz pro idioty nebo si delas srandu, nebo proste musis ...
Napsal petrr, vytvořeno 24.7.2020 06:23:49 Číst
Přejít do diskusního fóra