Link pomoci
Naše pracovní doba
Zanechat vzkaz
Průvodce portálem

Dotazníky

Pomohli byste rádi dobré věci? Teď máte šanci! Stále se snažíme zlepšovat ve všech aspektech naší práce a abychom v tom mohli pokračovat, potřebujeme Vás. Váš názor a zpětná vazba jsou pro nás velmi důležité, proto zde najdete dotazníky týkající se našeho webového portálu, nebo například naší mobilní aplikace. Zajímají nás ale také Vaše zkušenosti s hraním a sázením, nebo třeba Váš postoj k zodpovědnému hraní. Pro ty, co přemýšlí, zda jim hraní již nepřerostlo přes hlavu máme připravené diagnostické dotazníky.

Váš názor nás zajímá! Dotazníky spokojenosti.

Zde najdete všechny dotazníky týkající se týmu Naberte kurz, našeho webového portálu, naší mobilní aplikace, nebo třeba našich sociálních sítí.

Popis dotazníku:

Jak se Vám líbí webový portál Naberte kurz? Je něco, co byste chtěli zlepšit? Chtěli byste vidět více článků na určité téma? Máte návrh na téma skupinového chatu s odborníkem? Teď máte jedinečnou možnost dát nám vědět! Vyplnit dotazník Vám zabere jen pár minut, pro nás to ale bude velká pomoc. Váš názor je pro nás důležitý!

Aktivita je realizována v rámci projektu "HRaní" (harm reduction v prostředí hazardu) / CZ.03.2.63/0.0/0.0/17_071/0007714 financovaného z Operačního programu zaměstnanost.

Popis dotazníku:

Naše aplikace Port (Naberte kurz) pomáhá udržet si přehled o hraní a sázení. Umí sama spočítat obnos volných peněz na měsíc, upozorní na překročení nastaveného peněžního limitu, a navíc se skrze ni můžete spojit s týmem Naberte kurz. A to vše zcela anonymně a zdarma.


Aktivita je realizována v rámci projektu "HRaní" (harm reduction v prostředí hazardu) / CZ.03.2.63/0.0/0.0/17_071/0007714 financovaného z Operačního programu zaměstnanost.

Hazardní hraní a sázení

Zde najdete dotazníky o hazardním hraní a sázení, o Vašich preferencích, nebo třeba Vaší vlastní zkušenosti.

Popis dotazníku:

Pracujete v oblasti gastronomie? Jste kuchař/ka, číšník, servírka nebo třeba barman/ka? Pokud ano, věnujte nám prosím pár minut Vašeho času a vyplňte následující dotazník o hraní a sázení. Moc nám tím pomůžete. Děkujeme!

Popis dotazníku:

Pracujete ve směnném provozu? Jste recepční, ostraha, prodavač/ka, skladník nebo třeba pracovník ve výrobě? Pokud ano, věnujte nám prosím pár minut Vašeho času a vyplňte následující dotazník o hraní a sázení. Moc nám tím pomůžete. Děkujeme!

Popis dotazníku:

Máte rádi extrémní sporty jako třeba horolezectví, bungee jumping nebo třeba paragliding? Jste fanouškem rychlých aut a milujete rychlou jízdu? Pokud ano, věnujte nám prosím pár minut Vašeho času a vyplňte následující dotazník o hraní a sázení. Moc nám tím pomůžete. Děkujeme!

Diagnostické dotazníky

Přemýšlíte, zda je Vaše hraní nebo sázení problémové? Vyplňte některý z následujících dotazníků a zjistěte, jak na tom jste.

Popis dotazníku:

Chcete rychle zjistit, jestli je Vaše hraní nebo sázení problémové? Odpovězte si na následující dvě otázky a zjistěte, jak na tom jste! 

Více se o tomto dotazníku dočtete v článku Diagnostické nástroje: Lie/Bet.

Popis dotazníku:

Pomocí Dvaceti otázek Anonymních Gamblerů můžete zjistit, jak je na tom Vaše schopnost ohlídat si svůj čas a své peníze ve vztahu k hazardnímu hraní. Jak jste na tom Vy? Otestujte se! 

Více se o tomto dotazníku dočtete v článku Diagnostické nástroje: Dvacet otázek Anonymních Gamblerů.

Popis dotazníku:

Americká diagnostická příručka DSM-5 popisuje situace, které se váží k diagnóze "hráčská porucha". Zamyslete se nad svým hraním a sázením v posledních 12 měsících a rozhodněte se, zda jste se s popsanými výroky (ne)setkali. 

Více se o tomto dotazníku dočtete v článku Diagnostické nástroje: DSM-5.