Link pomoci
Naše pracovní doba
Zanechat vzkaz
Průvodce portálem

Vážíme si Vašeho názoru

Těší nás, že tu pro Vás můžeme být a záleží nám na tom, abychom mohli naše služby neustále zefektivňovat. To se nám daří hlavně díky Vaší zpětné vazbě. Budeme rádi, když si najdete čas a napíšete nám tipy na čem můžeme ještě zapracovat a u čeho setrvat.

Využijte prostoru níže pro veřejný příspěvek. Pro zpětnou vazbu bez uveřejnění, vždy můžete využít anonymního zanechání vzkazu.

Spoločnosti Podané ruce venuje Rasťo alias Hráč 
P.S. ROBíTE SKVELÚ PRÁCU, VYDRŽTE, ĎAKUJEME!

Děkujeme Vám za příspěvek, a za to, že jste se s námi, mimo jiné, podělil o kousek Vašeho života v knize Gambler :) Držte se, tým Naberte kurz


Konzultace ohledně bratrova hazardu
Rád bych moc poděkoval paní Janě, která mi svým milým, chápavým a velmi profesionálním způsobem pomohla a pomáhá zvládat bratrův problém s hazardem. Zvláště bych vyzdvihl její hluboké porozumění a účast v této naší konkrétní situaci. Zavolal jsem jí skoro po roce a celý příběh si pamatovala včetně detailů, což je opravdu obdivuhodné, je vidět, že tímto "posláním" (ne povoláním) žije.. Ještě jednou velké díky!

Zdravím Vás :-) děkuji za milou zpětnou vazbu. Bratr má štěstí, že ve Vás má takovou oporu. S pozdravem Jana


Registr hráčů vyloučených z hazardních her

Ahoj S automatama jsem bojovala dlouho, nedokázala jsem přestat a výčitky a pocity viny asi zná každý , kdo je na tom stejně. Chci tu zanechat jednu radu. Na stránkách ministerstva financí je formulář žádost o vyloučení z hazardních herm ten vyplníte, vytisknete, necháte na poště ověřit podpis a pošlete na adresu ministerstva financí a máte hazard zakázanej. Nepustí vás do herny, do kasina ani nemůžete hrát online. Prostě je po problému. Chvíli svrbí prsty, ale po čase přichází dobrý pocit sám ze sebe a začnou se hromadit peníze a prostě je na světě líp. Takže třeba někomu pomůžu, někomu kdo to myslí vážně že hrát nechce. Držte se lidi.

Moc nás těší, že nám píšete :-) Věřím, že Vaše pozitivní zkušenost s rejstříkem vyloučených osob bude pro někoho inspirací a pomůže mu stejně tak, jako Vám :-) 


jana34: Dobrý den, moc děkuji za tyto tipy, můj první pohled po načtení Vaší stránky byl právě na toto vlákno, kde odkazujete na ROV a na aplikaci blokující web. stránky se sázením. ROV jsme zadali přes datovou schránku a instalace appky chvíli trvala, ale funguje jak na mobilu, tak počítači. Děkuji i za možnost si s Vašimi odborníky napsat nebo zavolat, moc si Vaší práce cením.

Zdravím Vás, jsme moc rádi, že se registrace v RVO přes datovku a instalace Betblockeru povedly. Těší nás, že Vám naše intervence přes chat a telefon přišly užitečné. Kdybyste ještě cokoliv potřebovala, klidně se zase ozvěte, já i mí kolegové jsme tu pro Vás. Hezký den a držte se! Kristián