Hokej: Pomůže v sázkách známost hráče?

Rád bych se s vámi podělil o zkušenost. Jmenuji se Petr a jsem nevidomý. V životě mám ohromné štěstí na různé náhody a jednou z nich byla náhoda, která mě seznámila s hokejistou extraligového klubu. A stačilo k tomu málo, mít na sobě šálu klubu a jízlivou poznámku, že hrají tak že se na to až skoro dívat nemůžu. V té době jsem samozřejmě nevěděl, že onen mladík se kterým jsem se dal do řeči po té co mi chtěl pomoct za tento klub hraje. Náhoda tomu chtěla a při druhém setkání ke kterému opět přispěla náhoda jsme se více bavili. Zajímal se o to jak se mi se slepotou žije. Po pár dalších zápasech kdy si mě všiml jsme si všimli že máme společnou vášeň pro hokej. Kdybych si měl ještě před pětí lety vsadit na to zda se s hokejistou dám do řeči. Vsadil bych si že se mi to nikdy nestane. Tuto sázku bych prohrál. Na moje sázení na hokej to ovšem nemělo vliv, vždy sázím na výhru klubu, kde kamarád hraje. Spolu ovšem rozebíráme zápasy mých oblíbených Sharks, zatím jsem ovšem nezbohatl. :-D 

libor43

2.10.2019 14:13:48
Čau, nedokážu si představit, že ,,koukám,, na hokej se zavázanejma očima. Seš fakt borec! Můžeš z toho ale něco mít?? Hele takže sázíš vždycky na ten samej tým? I když víš, že prohraje? Dík.

petr reaguje na uživatele libor43

3.10.2019 21:10:57
libor43 napsal/a: Čau, nedokážu si představit, že ,,koukám,, na hokej se zavázanejma očima. Seš...
Ahoj, Moc děkuji za reakci. Já myslím, že jde spíš o úhel pohledu. Jsem trochu nestandardní slepec - asi do 15-ti jsem ještě viděl a to úplně normálně. Takže si dost živě pamatuju jak jsem tehdy sedmiletý sledoval s napětím Nagano. Co si pamatuju nejvíc je to, že moje máma hokej komentovala dost živě. Seděli jsme na zemi před televizí a řvali Gooooolll!! a nebo: Vypadni od naší branky ty hnusnej Rusáku!!. To mi zůstalo i dneska. Kolikrát hokej komentuju podobně živě. Když jsem na stadionu pustím si do jednoho ucha živák, pokud jde najít, pak vím který hráč má puk. Vnímám lidi okolo a většinou tam nejsem sám, tak slyším poznámky doprovodu a ostatních. Dnes jsem byl ovšem poněkud zklamaný z tréninku NHL, O2 Arena byla celkem mrtvá. Lidi fandili jen když představovali hráče, jinak nic moc. Blackhawks měli trénink uplně mrtvej, jako chápu že si nebudou vysilovat hráče, ale kdyby jejich maskot nerozhazoval ručníky s logem tak ty diváky ani nezvednou ze sedaček. Půlka jich odešla po tom co skončil Voráček. Phyladelphia měla trénink lepší. CO jsem slyšel tak češi z Blackhawks si před tím zatrénovali s děckama. Tak si trochu napravili reputaci, že tyhle počiny ze sportu mám rád. Známé tak hokejisti přispěli na vozík. To mám fakt rád. Takže si myslím že v hokeji o nic moc nepřicházím, leda tak o design dresu. Ale tím že jsem viděl si dokážu lecco představit. Pokud by tě zajímalo něco víc tak dej klidně vědět, dotazy mi nevadí, jsem na ně zvyklý. Jinak sázím na svý oblíbený kluby, většinou si dávám jeden zápas na ticket, přijde mi to jako větší jistota. A jelikož jsou oblíbený tak vždy na výhru klubu. Kámoš z příspěvku o mě říká že sem talisman. Když si vsadím tak vyhrajou (nevyšlo to jen párkrát). Třeba poslední zápas komety. Kometa vyhrála a zápas otočila v poslední třetině. Věřil jsem jim a prožíval každej gól. Bezvadná podívaná.