Ruleta: Proč více nul?

Preferujete evropskou nebo americkou ruletu? Myslíte, že se vyplatí sázet na nulu? Odpovídejte přímo zde! 

petrr

21.10.2019 23:43:18

Dobrý večer Báro, no to je tedy otázka. Já si myslím, že znám odpověď ..

Barbora reaguje na uživatele petrr

22.10.2019 10:38:42
petrr napsal: Dobrý večer Báro, no to je tedy otázka. Já si myslím, že znám odpověď ..

Petře, to je skvělé! Ráda bych si Vaši odpověď přečetla. 

petrr reaguje na uživatele Barbora

22.10.2019 22:30:00
Barbora napsala: Petře, to je skvělé! Ráda bych si Vaši odpověď přečetla. 

Vsadit na nulu??? Proč??? Že má jinou barvu? Zelená je něčím více zajímavá než červená nebo černá? Vsadit na nulu se vyplatí úplně stejně jako vsadit na kterékoliv jiné číslo z dalších 36 čísel. Výsledek je stejný vždy. Ať vsadite na číslo, lichou nebo černou, tucet nebo sloupec nebo samotnou nulu - procentuální šance na výhru je tak malá, že profituje vždy kasino. A to i okamžiku, kdy náhodou něco trefíte. Výhra je totiž největší prohra hráče, gamblera . To jste ještě nezjistili, že majitele kasin nejsou mecenasi? Je snad někdo tak naivní aby si myslel, že ty krásné interiéry, občerstvení zdarma apod, platí majitel kasina jen tak z rozmaru? 

Vámi položena otázka v prvním příspěvků tedy u mě vyvolala úsměv a začínám si myslet, že o problematice hraní zatím moc nevíte. 

Petr

Barbora reaguje na uživatele petrr

23.10.2019 10:58:54
petrr napsal: Vsadit na nulu??? Proč??? Že má jinou barvu? Zelená je něčím více zajímavá...

Petře, děkuji za odpověď. Jak už jsem jinde ve fóru zmiňovala, pracujeme s filozofií harm reduction a potažmo zodpovědným hraním. Někdo může hledat vzrušení u adrenalinových sportů, jiný třeba zase právě v kasinu; my respektujeme obě volby. Má otázka je mířena na osoby, které hrají pro radost, mají jasně stanovený cíl, se kterým do kasina vcházejí, a uvědomují si rizika hraní. Může se samozřejmě stát, že někdo začne mít z hraní negativní pocity a bude je chtít s někým probrat. V tomto případě se na nás může obrátit s tím, že ho nebudeme soudit za něco, co mu dříve přinášelo radost.

A proč se ptám na sázení na nulu? Samotní hráči jsou odborníci na hraní; já ne. Ráda bych ale porozuměla právě světu hraní a tomu, jak ho hráči vnímají. 

Bára 

petrr reaguje na uživatele Barbora

23.10.2019 12:43:25
Barbora napsala: Petře, děkuji za odpověď. Jak už jsem jinde ve fóru zmiňovala, pracujeme...

Báro, k té nule. ............nula je na ruletovem kole císlo jako kazde jine, tedy vase otazka by mohla znit taky jestli se vyplati sazet na cislo 1, nebo na cislo 25 apod.. Kazde roztoceni rulety je samostatny proces , ktery nema vlůiv na cislo, ktere padlo v poslednim spinu. Ruleta je kralovna hazardu, ze. Neni vyjimkou, ze nula padne 3x i vicekrat za sebou a potom 500x vsechno mozne, jen ne nula. Ruleta je nevyzpytatelna cili vase otazka je zcela irelevantní.

 

Vami zminovana filozofie HR dle meho nazoru muze fungovat ve spouste odvetvi bezneho zivota, ne tak ale v gamblingu. Napriklad adrenalinovy vyskok z letadla si muze clovek dle vasehio navodu v ramci HR osetrit tak, ze si misto 2 padaku vezme 3...........a bezpecne pristane na zemi - konal se adrenalina mimo poplatku za seskok ma clovek zazitek......gambler , ktery si do kasina vezme misto 2000 tisice 3.....ten se po prohre 2000 nezastavi a vsadi i ten treti (a dalsi den samozrejme dalsi a dalsi tisice a nici sebe i svoji rodinu) .....na hrace nelze aplikovat vas HR system

 

 

Az najdete gambnlera, ktery hraje pro radost a ne proto, ze ho nici craving, rad bych si s nim popovidal. 

Mel bych tedy na vas otazku. Osoba zminovana ve vasem komentari, ktera vchazi do kasina zahrat si pro radost - jak má takova osoba rozpoznat, kdy je jeste hrac a hraje pro radost nebo jestli uz je gambler a nuti ho ke hre craving? Nevim jestli jste nekdy mluvila s nekym kdo zazil baženi..craving trvajici nekonecne hodiny, dny...gambler vi, ze craving odezni vstupem do herny, tak jde jak cvicena opice a hazi sve penize do kapsy majitele herny. Co poradite takovemu hraci, ktery si mysli , ze hraje pro radost ale realne jiz neni panem sveho mozku?

 

 

petr reaguje na uživatele petrr

23.10.2019 14:47:46
petrr napsal: Báro, k té nule. ............nula je na ruletovem kole císlo jako kazde...

Ahoj, já hraji jen pro radost. Sázím na sporty a sázení mi problémy nedělá. Klidně si s tebou popovídám. Přijde mi ovšem že se snažíš prosadit jen svůj názor a názor holek ti něpřijde dobrý (Je to pouze muj názor). Nikdy jsem nehrál za půjčené peníze a tak. Myslím si, že rady co tu holky dávají jsou mi užitečné. Hraju jen za 500,- měsíčně. Sázím na hokej. Nic ostatního pro mě není. 
Rád si s tebou popovídám, konečně mám pocit, že tu nejsem sám.
Pěkný den
Petr

petrr reaguje na uživatele petr

23.10.2019 15:02:05
petr napsal: Ahoj, já hraji jen pro radost. Sázím na sporty a sázení mi problémy...

Ahoj Petře, to je fajn že prohrajes pro radost jen 500 měsíčně. Modlí se aby to tak bylo i nadále protože kdybys náhodou vyhrál, mohlo by to spustit lavinu

petr reaguje na uživatele petrr

23.10.2019 15:39:22
petrr napsal: Ahoj Petře, to je fajn že prohrajes pro radost jen 500 měsíčně. Modlí se...

Ahoj, u tebe to tak bylo? Já sázím on-line. A docela se hlidam. Sázím 20kc na zapas. 

petr reaguje na uživatele petrr

23.10.2019 15:49:45
petrr napsal: Ahoj Petře, to je fajn že prohrajes pro radost jen 500 měsíčně. Modlí se...

Jako tedkom sem vyhrál 6 zápasů v řadě

petrr reaguje na uživatele petr

23.10.2019 16:19:14
petr napsal: Jako tedkom sem vyhrál 6 zápasů v řadě

Petře, pokud ještě nevíš, že velká výhra je vlastně největší prohra hráče, který je v tu chvíli Mistr světa a ještě netusi.... A dlouho tušit nebude, že to chvění a touha znovu vsadit je probouzejici se craving.... Skončí se stažením, zachrání si spoustu nervů a peněz a času.... Proto píšu ať nevyhraje,,, nevíš co tě čeká,,, co závislost dokaze

petr reaguje na uživatele petrr

23.10.2019 16:35:19
petrr napsal: Petře, pokud ještě nevíš, že velká výhra je vlastně největší prohra hráče,...

No mě by to asi spis izolovalo od lidi.  Jsem nevidomý. A díky svým zájmům kolikrát na sázení není čas 

petrr reaguje na uživatele petr

23.10.2019 17:32:02
petr napsal: No mě by to asi spis izolovalo od lidi.  Jsem nevidomý. A díky svým...

Petře, pokud máš své zájmy a na sázení nemáš čas, buď rád, že to tak máš. Závislost je strašná nemoc, má obrovskou sílu a zaludnost je v tom, že vlastně gambler neví, že už je závislý a myslí si, že má hraní pod kontrolou.... A to je zivna půda pro závislost.... Pokud popřemýšlím nad významem slova závislost, musíš dojít k závěru, že člověk dělá něco co nechce.... A že závislosti je strstiplna cesta k normálu... Takže ano, jsi tady správně a drž se abys nebyl dalším nestastnikem, který neovládá svůj mozek.. Fandím ti

petr reaguje na uživatele petrr

23.10.2019 17:45:42
petrr napsal: Petře, pokud máš své zájmy a na sázení nemáš čas, buď rád, že to tak máš....

A já tobě, četl jsem tvuj příběh (i o tom ze si uvažoval ze si vezmeš život). docela mě z toho mrazilo. Já zažil taky jednu životní událost, která mě otočila zivot vzhůru nohama. Ale bral jsem to jinak. Obviňoval jsem a urážel lidi kolem sebe. Ubližovat jsem okolí, místo sobě. Kdyby si něco potřeboval, nebo měl slabou chvilku, jsem on-line skoro pořád ( i když ne tady). Rád pomůžu. Jsem z Brna :)