Hokej: Výzva pro obdivovatele NHL na našem webu

Četli jste článek o hokejové NHL? Přispějte nám prosím do diskuze. Ať už se jedná o hokejový zážitek, či užitečné informace o NHL. Těšíme se na Vaše příspěvky. 

petr

2.10.2019 13:50:28
Dobrý den, NHL (National Hockey League) je hokejový profesionální turnaj v ledním hokeji. Účastní se ho týmy z USA a Kanady. Hraje se někdy od roku 1917. Účastní se 31 týmů. Výherce - šampion současný je tuším St. Luis Blues (ti tedy v Praze nebudou). Mistrovství světa, které sledujete Vy trvá necelý měsíc. Ovšem NHL letos bude těšit zápasy od 3.10.2019 - až do cca 4. Dubna 2020 což je o dost dýl než turaj mezinárodní hokejové federace (mistrovství světa). Česko se pyšní čechy co tam hrají, hodně jich pak nastupuje do nároďáku. Jako je třeba Pavel Francouz, brankář co hraje za Colorado Avalanche a nastoupil i za reprezentaci. Dominik Simon Pittsburgh Penguins, Calgary Flames a Michael Frolík, Tampa Bay Lightning a Ondřej Palát, Washington Capitals a Michal Kempný, Washington Capitals a Dmitrij Jaškin, Boston Bruins a David Pastrňák a Montreal Canadiens a Tomáš Plekanec - ten se ovšem vrátil do Brna do Komety. Včera přispěl k tomu aby Kometa vyhrála třetí zápas v řadě. A to jsem spoustu hráčů nenapsal. Je jich asi 40. Za týmy co uvidíme v Praze hrajou češi jako je Jakub Voráček, Radko Gudas, Michal Neuvirth za Philadelphia Flyers. A za druhý tým Dominik Kubalík a David Kämpf. DO Prahy se chystám zítra, zápas už budu sledovat ze Zelňáku. Mohu později dát vědět jaká atmosféra tam bude, ale za mě tam bude skvělá!! A už teď se těším.

Radka reaguje na uživatele petr

3.10.2019 09:29:28
petr napsal: Dobrý den, NHL (National Hockey League) je hokejový profesionální turnaj v...

Dobrý den, Petře,

moc děkuji za zajímavé informace. Velmi mě překvapilo kolik českých hokejistů hraje v NHL. Za Vaše postřehy z NHL v Praze i z velkoplošné projekce v Brně budu ráda. Těším se na další Váš příspěvek.

Za tým naberte kurz Radka

libor43 reaguje na uživatele Radka

3.10.2019 18:21:32
Radka napsala: Dobrý den, Petře, moc děkuji za zajímavé informace. Velmi mě...
Proč se tam nejedete podívat sama? Dík

petr reaguje na uživatele libor43

3.10.2019 23:10:43
libor43 napsal/a: Proč se tam nejedete podívat sama? Dík
Né každej má takový štěstí se tam dostat, já mám štěstí že dělám na půl úvazku. Tys tam byl? Že já dnes a moc sem z toho neměl, nebylo nic vidět. :-D

Radka reaguje na uživatele libor43

5.10.2019 01:06:43
libor43 napsal/a: Proč se tam nejedete podívat sama? Dík

Dobrý den, Libore,

bohužel nemám tu možnost se do Prahy, nebo do Brna dostat. Proto budu ráda za jakékoli informace z této hokejové události.

Za tým Naberte kurz

Radka