WEBINÁŘ: Šťastné a veselé?

20.12.2021, Jana Šatánková

Dne 22. 12. 2021 proběhl ŠESTÝ webinář a to s Michalem Ondráčkem na téma Šťastné a veselé? Děkujeme Vám za účast a přinášíme krátké shrnutí včetně záznamu.
WEBINÁŘ_úvodní fotky k článkům (8).png

Čas klidu a pohody - nebo vnímáte nadcházející svátky spíše s obavou?  Pojďme společně na blížící svátky pohlédnout trošku jinak. 

S Michalem Ondráčkem jsme mluvili o tom, jak ustát svátky s klidnou hlavou i když třeba v peněženkách nemáme tolik, kolik bychom si představovali. Jak ustát čas s rodinou a co dělat, když nám třeba není právě hej. Dále se budeme bavit třeba o tom, co jsou vlastně “SPRÁVNÉ VÁNOCE”,  svátky s rodinou vs. svátky o samotě a jak třeba sdílet své obavy se svými blízkými.

 

Ochutnávku toho, co Vás čeká můžete shlédnout ZDE

 

Michal Ondráček se koučování věnuje přes 25 let. Studoval pod Davidem Hemerym a Davidem Whitakerem, kteří jsou zakladateli společnosti Performance Consultants . Pracuje metodu Inner Game, která se soustředí na odstraňování vnitřních bariér.

 

⇩⇩ Zde můžete zhlédnout záznam z webináře ⇩⇩  (V případě, že se Vám video nezobrazuje na telefonu, přepněte do zobrazení pro počítač) 

Další články

Blíží se nám vánoční svátky a s vánočními losy se roztrhl pytel. Častým jevem je dárek ve formě...

Krize: Vánoce a hraní

21.12.2019, , Svépomoc

Jelikož se blíží období vánočních svátků, podíváme se na to, jaké nástrahy a potencionální krize...

Máme za sebou druhý chat z našeho týdne chatů s odborníky. Tentokrát jsme se zaměřili na téma...