Používáte sebeomezující opatření?

10.9.2020, Barbora Dařílková

Pokud jste se rozhodli vydat cestou zodpovědného hraní, určitě na ní narazíte na sebeomezující opatření neboli herní limity. Proč s nimi aktivně pracovat? Jsou mi k něčemu, nebo mě jen zdržují od hry? Platí to, co občas říká personál: „To je jen pro ty, co s tím mají problém,"?
10.png

Naopak! Dobře nastavené sebeomezováče jsou výhrou pro hráče. 

Sebeomezující opatření jsou stanovena zákonem o hazardních hrách a každý provozovatel Vám je musí při registraci nabídnout. Míra informací k tomuto nástroji ze strany provozovatelů je různá, ale bohužel často moc aktivní nebývá. Vy je můžete využít jak v živé, land-based nebo online hře.  

Vybírat můžete z limitů denních i měsíčních, zaměřených na sázky i prohry či na čas a počet návštěv. 

Můžeme s Vámi a Vy s námi toto téma prodiskutovat. Sebeomezení patří k výbavě profesionálních hráčů a sázkařů, kteří dávno před zákonnou povinností sami pracovali například s tím, jak si nastavit bankroll management při hraní.  

Pokud teď marně pátráte v paměti a nevybavujete si nastavování limitů, nezoufejte. Sebeomezující opatření lze nastavit anebo změnit kdykoli.  

Pokud přemýšlíte o herních limitech (i pokud je považujete za hloupost), neváhejte nás kontaktovat. Od týmu Naberte kurz můžete čekat: 

  • diskusi, jaký efekt od opatření očekáváte,
  • pomoc s výběrem nejvhodnějších opatření pro Vás,
  • pomoc s nastavením opatření,
  • provedení změny opatření,
  • informace o fungování limitů v praxi.

Nic nemusíte složitě vyhledávat, už jsme to udělali za Vás.

Tým Naberte kurz