Kurzové sázení: Pravidlo č. 8

9.3.2020, Markéta Málková

Dneska nás čeká v pořadí již osmé pravidlo zodpovědného sázkaře. Pojďme se tedy společně podívat, co se pod osmičkou skrývá.
9.png

Ještě předtím, než začnete sázet je důležité ověřit si, zda má sázkovna platné povolení k provozování hazardní hry. To si můžete jednoduše zkontrolovat na webu Ministerstva financí. Poté je důležité seznámit se nejen s herním plánem sázkovny, ale také s dalšími dokumenty, jako například se všeobecnými podmínkami. Herní plány jsme nakousli již v článku Pravidlo č. 1. Už víme, že tam najdeme informace týkající se sebeomezujících informací, které je dobré nepodceňovat a nastavit si je.

U každé sázkovny najdete herní plán, který obsahuje výhradně jen informace týkající se kurzové sázky. Vesměs by měl tento plán obsahovat všechny důležité informace, které byste si měli přečíst právě ještě předtím, než si uděláte samotnou registraci do sázkovny. Odpovědět by Vám tento herní plán měl na otázky týkající se uzavření smlouvy se sázkovnou nebo například na případné reklamace a stížnosti.

Seznámili jste s se dostupnými dokumenty sázkové kanceláře? Víte o herním plánu Vaší sázkovny? Přečetl/a jste si ho? Co Vás nejvíce překvapilo? Za Vaše příspěvky budu ráda v diskuzním fóru.

Za tým Naberte kurz,

Markéta

HR: Ověřte si, zda má Vaše sázkovna platné povolení k provozování hazardní hry a seznamte se nejen s herním plánem sázkové kanceláře.