Kurzové sázení: Pravidlo č. 6

1.2.2020, Markéta Málková

Dnes se podíváme na šesté pravidlo zodpovědného sázkaře. Již jsme si řekli, že kurzové sázení je v dnešní době velmi oblíbené a rozšířené. Stačí mít chytrý telefon s internetem, registraci do sázkové kanceláře a můžete svou sázkovnu nosit stále u sebe.
hand-4048723_960_720.png

Důležité je uvědomit si, že kurzové sázení bychom měli brát jako zábavu, volnočasovou aktivitu, koníček, ne jako zdroj příjmu peněz. Nesmíme však ale zapomínat na to, že i když se jedná o zábavu a pocit vzrušení, které nám kurzové sázení přináší, pořád jde o druh hazardní hry. 

Tak jako všechny koníčky i sázení něco stojí. Pokud nebudeme mluvit jen o finanční stránce, tak je důležité zmínit i čas, který do sázení investujete. Toto navazuje na již předchozí pravidlo, kde jsme si říkali o tom, jak je důležité mít přehled nejen o financích vložených do hry, ale také o čase, který hraní věnujeme. Z toho všeho vychází potom jednoduché pravidlo. Peníze i čas, které do sázení vložíte, berte jako náklady na zábavu. Zkuste se zamyslet nad tím, kolik chcete do tohoto koníčku investovat a stanovte si své limity. A právě nejen finanční strop, ale i časový limit, který chcete hraním trávit.

Jak vnímáte sázení vy? Máte tuhle dovednostní hazardní hru jako koníček? Nebo sázení berete jako zdroj příjmu? Za Vaše názory budu ráda v diskuzním fóru

Za tým Naberte kurz,

Markéta

HR: Berte sázení jako zábavu, ne jako zdroj příjmu peněz.

Sběratelský koníček Hokejová kartička slavné šedesátosmičky nebo ...
Napsala Marketa, vytvořeno 16.3.2020 15:13:48 Číst
Pěkný den, máte pravdu v Tabák-tisk GECO se dá koupit stírací los Kapitán. Předpokládám, že ...
Napsala Jana, vytvořeno 10.2.2020 10:29:32 Číst
To není pravda, zkuste si to z nějakého neznámého počítače bez uložených cookies. Pokud ...
Napsal Anonym4862, vytvořeno 4.2.2020 15:30:34 Číst
Přejít do diskusního fóra