Kurzové sázení: Pravidlo č. 5

17.1.2020, Markéta Málková

Již víme, že základem je nejen nastavení sebeomezujících opatření, ale také mít vymezený finanční limit. Rovněž je důležité mít přehled, jak o vložených finančních prostředcích, tak i o čase, který sázení věnujete. A v neposlední řadě víme, že pokud se rozhodneme pro live sázení, hraje čas proti nám. A co je pátým pravidlem zodpovědného sázkáře? Na to se podíváme v dnešním článku.
accounting-3076855_960_720.jpg

Toto pravidlo navazuje na to předchozí. Pokud zvolíte variantu sázení před daným zápasem, máte oproti živému sázení výhodu v tom, že si sázku můžete dopředu promyslet. A s tím jistojistě souvisí analýzy daných zápasů, zjišťování informací a sázení na Váš oblíbený sport. Pomoci Vám může právě průzkum a zjišťování nejnovějších informací. Pokud mám tedy v oblibě konkrétní hokejový tým, na který sázím, je dobré sledovat aktuální informace kolem něj. Tedy zda není nejlepší střelec kádru zraněný, jak dopadl poslední zápas či jestli nepřišla do týmu nová posila.

A jak to máte vy? Analyzujete zápasy? Zjišťujete si detailní informace? Sázíte na svůj oblíbený sport? Máte nějaké oblíbené stránky, kde si tyto informace vyhledáváte? Na Vaše příspěvky se budu těšit v diskuzním fóru. Zajímáte se o svět hokeje a NHL? V oblasti O hraní si můžete přečíst o touši nebo české stopě v NHL.

Za tým Naberte kurz,

Markéta

HR: Vyberte si Váš oblíbený sport a analyzujte dané zápasy.

Sběratelský koníček Hokejová kartička slavné šedesátosmičky nebo ...
Napsala Marketa, vytvořeno 16.3.2020 15:13:48 Číst
Pěkný den, máte pravdu v Tabák-tisk GECO se dá koupit stírací los Kapitán. Předpokládám, že ...
Napsala Jana, vytvořeno 10.2.2020 10:29:32 Číst
To není pravda, zkuste si to z nějakého neznámého počítače bez uložených cookies. Pokud ...
Napsal Anonym4862, vytvořeno 4.2.2020 15:30:34 Číst
Přejít do diskusního fóra