Kurzové sázení: Pravidlo č. 4

8.1.2020, Markéta Málková

Minulé články se věnovaly prvním třem pravidlům, která jsou důležitá k uchopení problematiky zodpovědného hraní. Základem je stanovit si tolik důležité, avšak často opomíjené, sebeomezující opatření. Dalším krokem je určit si finanční strop, a rovněž myslet na to, že do sázení nevkládáme jen své peníze, ale také do něj investujeme svůj čas. Dneska se podíváme na čtvrté pravidlo.
time-731110_1280.jpg

Kurzové sázení patří mezi jednu z nejpopulárnějších hazardních her. Jak jistě víte sázet se dá nejen na sportovní výsledky, ale i na různorodé společenské události. Bližší informace o světě kurzového sázení si můžete přečíst v kategorii O hraní v rubrice Kurzová sázka

Když se zaměříme na sázení na sportovní události, můžeme se v rámci sázkoven setkat s dnes tolik populárním live sázením. Avšak právě zde na nás může číhat nástraha. V dané chvíli jde právě ta tam předchozí analýza zápasu a nastává impulzivní sázení. Pokud však dáte přednost sázení před samotným zápasem, než před live sázením, máte čas si předem danou sázku promyslet. Právě u tolik populárního live sázení čas hraje proti Vám.

Jak to vnímáte vy? Sázíte před samotným zápasem, promýšlíte si svou sázku nebo využíváte možnost live sázení? Podělte se o Vaše zkušenosti v našem diskuzním fóru.

Za tým Naberte kurz,

Markéta

HR: Zvažte, zda dáte přednost sázení před samotným zápasem než před live sázením.

Sběratelský koníček Hokejová kartička slavné šedesátosmičky nebo ...
Napsala Marketa, vytvořeno 16.3.2020 15:13:48 Číst
Pěkný den, máte pravdu v Tabák-tisk GECO se dá koupit stírací los Kapitán. Předpokládám, že ...
Napsala Jana, vytvořeno 10.2.2020 10:29:32 Číst
To není pravda, zkuste si to z nějakého neznámého počítače bez uložených cookies. Pokud ...
Napsal Anonym4862, vytvořeno 4.2.2020 15:30:34 Číst
Přejít do diskusního fóra