Kurzové sázení: Pravidlo č. 4

8.1.2020, Markéta Málková

Minulé články se věnovaly prvním třem pravidlům, která jsou důležitá k uchopení problematiky zodpovědného hraní. Základem je stanovit si tolik důležité, avšak často opomíjené, sebeomezující opatření. Dalším krokem je určit si finanční strop, a rovněž myslet na to, že do sázení nevkládáme jen své peníze, ale také do něj investujeme svůj čas. Dneska se podíváme na čtvrté pravidlo.
5.png

Kurzové sázení patří mezi jednu z nejpopulárnějších hazardních her. Jak jistě víte sázet se dá nejen na sportovní výsledky, ale i na různorodé společenské události. Bližší informace o světě kurzového sázení si můžete přečíst v kategorii O hraní v rubrice Kurzová sázka

Když se zaměříme na sázení na sportovní události, můžeme se v rámci sázkoven setkat s dnes tolik populárním live sázením. Avšak právě zde na nás může číhat nástraha. V dané chvíli jde právě ta tam předchozí analýza zápasu a nastává impulzivní sázení. Pokud však dáte přednost sázení před samotným zápasem, než před live sázením, máte čas si předem danou sázku promyslet. Právě u tolik populárního live sázení čas hraje proti Vám.

Jak to vnímáte vy? Sázíte před samotným zápasem, promýšlíte si svou sázku nebo využíváte možnost live sázení? Podělte se o Vaše zkušenosti v našem diskuzním fóru.

Za tým Naberte kurz,

Markéta

HR: Zvažte, zda dáte přednost sázení před samotným zápasem než před live sázením.