Kurzové sázení: Pravidlo č. 3

1.1.2020, Markéta Málková

Nastavit si sebeomezující opatření a stanovit si finanční strop. První dvě pravidla z desatera zodpovědného sázkaře jsme si již představili. Dneska se podíváme na to třetí.
investment-3247252_1280.jpg

Důležité je mít přehled nejen o finančních prostředcích, které do hry vložíte, ale i o čase, který sázení věnujete. Tento přehled můžete získat pomocí naší mobilní aplikace Port (Naberte kurz). Díky naší aplikaci si můžete vést přehled nejen Vašich sázek, ale také právě přehled peněz i času, které věnujete sázení.

A jak naše aplikace hlídá čas, který věnujete sázení? Můžete si v ní nastavit upozornění, kdy Vám po uplynutí nastaveného času přijde notifikace a Vy budete vědět, že uplynul Váš limit, který jste si pro sázení nastavili. Naše aplikace je ke stažení zdarma, je zcela anonymní a nabízí Vám rovněž možnost spojit se s námi v naši pracovní době. Pokud si tedy například zvolíte, že chcete na své sázkovně trávit jen hodinu Vašeho volného času, tak si nastavte upozornění v aplikaci, která Vám dá potom vědět, že Vámi zvolený čas již uplynul. Poté si můžete do aplikace zapsat vklad a zisk z dané sázky a tyto údaje se vám uloží. V přehledu můžete pak sledovat, výši i čas Vaších sázek.Naše notifikace je doplněná o fakta, která pomáhají odtrhnout se ze světa sázení. Víte třeba kolik váží plameňák?

Vedete si přehledy svých sázek? Máte přehled o tom kolik času Vám sázení zabere? Stáhli jste si naší aplikaci? Za Vaše příspěvky budu ráda v diskuzním fóru.

Za tým Naberte kurz,

Markéta

HR: Mějte přehled nejen o penězích, ale i čase, který sázením trávíte.

Další články

Kurzové sázení: Pravidlo č. 4

09.01.2020, , Svépomoc

Minulé články se věnovaly prvním třem pravidlům, která jsou důležitá k uchopení problematiky...

Sběratelský koníček Hokejová kartička slavné šedesátosmičky nebo ...
Napsala Marketa, vytvořeno 16.3.2020 15:13:48 Číst
Pěkný den, máte pravdu v Tabák-tisk GECO se dá koupit stírací los Kapitán. Předpokládám, že ...
Napsala Jana, vytvořeno 10.2.2020 10:29:32 Číst
To není pravda, zkuste si to z nějakého neznámého počítače bez uložených cookies. Pokud ...
Napsal Anonym4862, vytvořeno 4.2.2020 15:30:34 Číst
Přejít do diskusního fóra