Jak skončit s online hazardem: Úvod

14.2.2020, Barbora Dařílková

Rozhodli jste se skončit s hazardem? Je Vaším hlavním problémem online hra? Poté by Vás mohly zajímat způsoby, jak se odstřihnout od možnosti hrát online.
no-phone-2533390_1920.png

Nejprve je nutné zdůraznit, že pouze omezení přístupu k hazardu samotný problém neřeší. Může se však jednat o opatření, která mohou podpořit hráče, kteří se rozhodli omezit nebo zcela eliminovat hraní online. A jak na to?

Prvním krokem může být zrušení účtů u všech poskytovatelů online hazardu, u kterých jste registrováni. Jelikož je ale někdy těžké spolehnout se pouze na svou vlastní vůli, existují i aplikace, které blokují přístup na webové stránky s hazardním obsahem. My jsme za Vás několik těchto aplikací prozkoumali a postupně Vám je v této rubrice představíme.

Využít můžete ale i programů nebo aplikací, které nejsou vytvořeny přímo pro hazardní hráče. Existují nástroje, pomocí kterých můžete blokovat obsah, který si Vy sami zvolíte. Pro uživatele produktů společnosti Apple existuje také možnost zamknout své zařízení pomocí tzv. rodičovského zámku, který by měl odfiltrovat všechny weby a aplikace, které obsahují hazard.