Hrací automaty: Zodpovědné hraní 8/8

3.1.2020, Jana Šatánková

Využití volného času je pro každého jiné. Lišíme se ve způsobech, kterým jej trávíme i v oblasti lidí s nimiž se dělíme o své zkušenosti, úspěchy a nezdary. Na co je ale důležité myslet?
pedestrians-1295697_1280.png

Koníčky jsou velmi dobrá forma relaxace. Mezi všemi povinnostmi je důležité udělat si čas i na sebe. Někdo rád sportuje, jiný se věnuje třeba kultuře a další potom výherním automatům.  Jedno mají ale společné – každá zábava něco stojí. Ať už čas, energii nebo peníze. Koníčky jsou běžné a tělu a mysli prospěšné. Je ovšem důležité mít své záliby pod kontrolou nebo brzy zjistíme, že zpočátku příjemná zábava si začne vybírat svou daň. Bolesti kloubů, únava či přizpůsobování svého časového plánu právě našemu koníčku. Všechno to jsou věci, se kterými se dá pracovat. Je běžné o svém koníčku mluvit s někým komu důvěřujete. Buďte hrdým hráčem. Pochlubte se, jak jste si zahrál nebo si postěžujte. Díky upřímnosti nebude potřeba zakrývat stopy. Zároveň budete mít někoho, kdo vám může pomoci nastavit brzdu a poznat hranici, kdy hraní začalo přerůstat hranici volnočasové aktivity. Zkuste také rozšířit svůj záběr a zamyslet se nad dalšími možnostmi trávení volného času. Díky novým zálibám můžete získat nové známé a okořenit svůj život novými zkušenostmi. 

HR: Stejně jako u ostatních koníčků je potřeba znát správnou míru, tak i u hraní je důležité myslet na to, že vy využíváte hru pro svoji zábavu – Nenechte jí převzít otěže.

Mějte pěkný den a Naberte kurz :-)

Jana

Další články

Co mají společného výherní automaty, Semily a výrobce rakví s výrobcem oltářů?

Rozhodli jste se skončit s hazardem? Je Vaším hlavním problémem online hra? Poté by Vás mohly...

Přemýšleli jste někdy nad tím, co obnáší registrace do společností provozujících hazard? Případně...