Hrací automaty: Zodpovědné hraní 7/8

30.12.2019, Jana Šatánková

Existují různé způsoby, které mohou pomoci zapomenout na strasti běžného života. Není nic neobvyklého, že člověk potřebuje někdy vypnout.
white-male-1720215_960_720.jpg

Hrací automaty nabízejí možnost vkročit do hráčského světa a zapomenout na okolní svět. Může nastat okamžik, kdy se hra ale najednou změní v mnohem atraktivnější způsob trávení času než samotná realita. V tu chvíli je důležité zastavit se a zamyslet se nad tím, z jakého důvodu to tak je. Jak je možné, že reálný svět je tak frustrující? Existuje spousta možností, jak vyrazit do boje proti strastem, a v současné době i velké množství služeb, ve kterých jsou odborníci, kteří jsou schopni situaci rozklíčovat a podat pomocnou ruku. 

Aby pro Vás čas věnovaný hraní byl přehlednější, existuje ukazatel času, a to jak na samotném automatu, tak i na webovém portále, kde se automaty hrají. Herny jsou oproti kasinu v době od 3:00 do 10:00 zavřené, díky čemuž je snadnější odejít a věnovat se odpočinku. Po každých 2 hodinách následuje povinná přestávka na 15 minut. Využijte tento čas pro zodpovězení si několika otázek. 

  1. Kolik je hodin, jak dlouho hraju?
  2. Vyhovuje mi být stále této v místnosti?
  3. Nemám náhodou chuť na něco k jídlu?
  4. Vím kolik jsem toho dnes celkem vypil?
  5. Nepálí mě už oči?
  6. Co jiného bych teď mohl dělat?
  7. Mám dost energie? Neměl bych si odpočinout?

HR: Zdánlivě banální otázky Vám mohou pomoci vykročit ze světa hry a přemostit se do běžného světa. Hraní sice může být osvobozující, ale nemělo by být prioritou. 

Mějte pěkný den a Naberte kurz :-)

Jana

Další články

Pojďme společně nahlédnout za železný plášť hracích automatů, jak z ciziny tak u nás.

Využití volného času je pro každého jiné. Lišíme se ve způsobech, kterým jej trávíme i v oblasti...

Přemýšleli jste někdy nad tím, co obnáší registrace do společností provozujících hazard? Případně...