Stírací losy: Úvod do rubriky

28.9.2019, Jana Šatánková

Co jste (ne)věděli o stíracích losech? Tato rubrika Vám rozšíří obzory! Neváhejte a začtěte se do článků o stíracích losech.
Stiraci-losy-online-800x400.jpg

Významné rodinné mezníky ať už Vánoce, Velikonoce nebo třeba narozeniny. Ať jste jakéhokoli věku, dostáváte do rukou barevný papírek plný barevných obrázků. Berete do ruky minci, škrabku možná klíč a seškrabujete třpytivé herní pole. Možná ze zábavy, nebo pro vidinu snadného výdělku, pokoušíte štěstí a doufáte, že se nám podaří odkrýt stejné symboly...

Řeč je o stíracích losech, jedné z nejdostupnějších a nejvíce tolerovaných hazardních her. Československo se s prvními losy setkalo poměrně nedávno, a to roce 1989 a od té doby prošly několika transformacemi. V současnosti je dokonce možné stírání losů online. V této rubrice se dozvíte něco z historie stíracích losů, a to jak o vůbec prvních stíracích losech, tak historii u nás.  Zjistíte, jakým způsobem je na ně pohlíženo zákonem, a že i tato drobná záliba se může zvrhnout v závislost, která dokáže pořádně zavařit. Proto se zaměříme i na zásady, na které je dobré při stírání losů myslet. Věděli jste, že existují i lidé, kteří se věnují sbírání starých losů? To vše a další Vás čeká v rubrice Stírací losy.

Jak to máte vy? Máte zkušenost se stíracími losy?

Mějte pěkný den a Naberte kurz :-)
Jana

Další články

Stírací losy: Prvotní nápad

13.10.2019, , O hraní

Kdo vlastně stál za prvními stíracími losy a kde vznikl nápad na to, že by měly být v prodejně...

Co mají společného Spartakiádní hra a Vánoční kometa? To zjistíte po přečtení článku.

Stírací losy: Výhernost losů

10.02.2020, , O hraní

Na základě příspěvku v diskuzním chatu jsem se zaměřila na výhernost stíracích losů a další možné...