Sázkař: Bonusy

10.6.2020, Markéta Málková

V minulém článku jsme si říkali o vstupence do světa sázení neboli o registraci, se kterou úzce souvisí právě téma dnešního článku. Pojďme se společně podívat na tolik lákavé bonusy, které na sázkaře všude vyskakují.
limited-time-offer-1438906_960_720.jpg

Bonus můžeme chápat jako něco navíc. Lákavé že? Ale jak se říká, v životě není nic zadarmo. Přesně tak je to i bonusů, které nám nabízejí provozovatelé sázkových kanceláří. Jedná se o jeden z jejich marketingových kroků, díky kterému chtějí udržet krok s konkurenčním prostředím sázkoven. Nejznámější je rozhodně vstupní bonus. Při registraci Vás sázkovny lákají nabídkou právě tohoto bonusu. Většinou je tento bonus spojen s prvním vkladem. Výše bonusu je potom označena procentem krytí počátečního vkladu a maximální finanční částkou bonusu. Je to však opravdu tak lákavé? Čtete si podmínky k získání tohoto bonusu? Ono totiž může znít lákavě, že dostanete vstupní bonus při registraci. Avšak když si nepřečtete podmínky nezjistíte potom už, že nejčastěji nejdřív musíte určitou částku několikrát protočit. To už tak lákavé není že? Jak vnímáte Vy nabídku tohoto bonusu?

Sázkovny dále nabízí různé druhy bonusů, a to buďto s podmínkou toho, že musíte vložit nějaký vklad nebo jejich velkým lákadlem je potom bonus bez vkladu. Jak to tedy vypadá? Nemusíte vložit ani korunu a bonus máte v kapse. Avšak i zde se může objevit háček, například v podobě podmínky při výběru peněz. Tyto bonusy nebývají tak často, většinou se vážou na nějakou akci, která láká zejména nové sázkaře. Bonus s vkladem je potom vázán na určitou částku, kterou si vložíte na Váš hráčský účet a od sázkovny dostanete bonus ve výši Vašeho vkladu. Ale kde je ten háček? Abyste bonus získali musíte protočit vložené peníze za určitý kurz. Rovněž jsou u tohoto bonus přesně určené podmínky pro výběr peněz z účtu a podobně. Ani pobočky nezůstávají pozadu v nabídce mimořádných bonusů na pobočkové sázení, avšak jsou rovněž vázané na splnění podmínek.

Při¨zjišťování a sbírání informací k tomuto článku, jsem narazila na několik zajímavostí ohledně bonusů. Pro mě nejvíce kuriózní bylo zjištění, že se ve všeobecných podmínkách můžete setkat s tím, že veškeré bonusy či jiná zvýhodnění jsou vázány na jednu osobu, rodinu, …, IP adresu, … Ano, opravdu na jednu IP adresu. Máte s tímto někdo nějakou zkušenost? Co nám z toho všeho potom tedy plyne? Pokud nechcete být zaskočeni tím, že bonus nezískáte tak jednoduše, jak se může tvářit nabídka sázkovny, tak si vždy dopředu přečtěte podmínky pro jeho získání. Jak se říká, kdo je připraven, není překvapen. Máte Vy nějakou zkušenost s bonusy sázkoven? Stalo se Vám někdy například, že sázkovna změnila podmínky pro získání bonusu? Dejte nám vědět do diskuzního fóra. Za všechny Vaše příspěvky k tématu bonusů budu ráda.

Za tým Naberte kurz,

Markéta

Další články

Sázkař: Chci začít sázet

16.04.2020, , O hraní

Možná se právě rozhodujete, že chcete začít s kurzovým sázení a pokládáte si otázku, jak na to?...

Sázkař: Pobočky

07.05.2020, , O hraní

Minulý článek nám prozradil, co bychom měli vědět ještě před tím, než si založíme účet u sázkové...

Sázkař: Vstupenka

01.06.2020, , O hraní

V rámci této rubriky společně mapujeme cestu sázkaře. Již víme, na co je důležité se zaměřit,...

Sběratelský koníček Hokejová kartička slavné šedesátosmičky nebo ...
Napsala Marketa, vytvořeno 16.3.2020 15:13:48 Číst
Pěkný den, máte pravdu v Tabák-tisk GECO se dá koupit stírací los Kapitán. Předpokládám, že ...
Napsala Jana, vytvořeno 10.2.2020 10:29:32 Číst
To není pravda, zkuste si to z nějakého neznámého počítače bez uložených cookies. Pokud ...
Napsal Anonym4862, vytvořeno 4.2.2020 15:30:34 Číst
Přejít do diskusního fóra