Hokej: Česká stopa

10.1.2020, Markéta Málková

O příběhu českého fenomenálního útočníka s přezdívkou Big Ned jsme si říkali v minulém článku. Dneska se podíváme na další Čechy, kteří sklízí/sklízeli úspěchy v proslulé Národní hokejové lize.
ice-hockey-558133_1280.jpg

Jágr, Hašek, Eliáš. První tři jména, která mě napadnou ve spojitosti s českou stopou v NHL. Mezi nynější české stálice patří útočník Philadelphia Flyers Jakub Voráček. Zářící hvězdou je David Pastrňák, který za Boston Bruins odehrál již pátou sezónu. V sezóně 2019/2020 je „Pasta“ opět nezastavitelný, nastřílel již 35 gólů a drží se na první příčce ve statistikách střelců. Přesnou střelu má rovněž český útočník Jakub Vrána, který hraje za Washington Capitals. Nováčkem od sezóny 2019/2020 je útočník David Kaše, kterého můžeme vidět hrát za hokejový klub Philadelphia Flyers. Za Chicago Blackhawks nastupuje Dominik Kubalík, který do dnešního dne nastřílel 13 gólů. Mezi brankářskými esy se Češi také neztratí. Bránu Colorado Avalanche hlídá český brankář Pavel Francouz.

Lední hokej je jisto jistě spojen s tolik populárním kurzovým sázením. A právě sázení na NHL je jedním z nejoblíbenějších druhů sázení nejen u nás, ale všude na světě. Nicméně i přesto, že je sázení tolik rozšířené a populární, je důležité si uvědomit, že právě samotné kurzové sázení je jeden z druhů hazardních her. Pokud Vás zajímá téma kurzového sázení a jak přistupovat k sázení zodpovědně, v části Svépomoc Vás čekají články, které se týkají přístupu zodpovědného sázení.

Sledujete NHL? Úspěchy našich hokejistů v této nejznámější hokejové lize? Zajímáte se o svět kurzového sázení? Na Vaše příspěvky se budu těšit v diskuzním fóru.

Za tým Naberte kurz,

Markéta

Další články

Hokej: Průkopník

17.11.2019, , O hraní

V reprezentačním dresu vstřelil 163 gólů, má osm medailí z mistrovství světa, dvě z olympijských...

Hokej: Touš

26.11.2019, , O hraní

Touš alias kotouč? Drobné sportovní náčiní ve tvaru disku z černé gumy, které se používá k hraní...