Kurzová sázka: Sázení na branku

10.9.2019, Markéta Málková

V předchozích článcích jsme se zabývali kurzovým sázením, jeho historií a zajímavými údaji z letošní výročky. Dneska se podíváme na čím dál více populární živé sázení neboli live sázení.
KS4.jpg

Zpráva uvedla, že kurzové sázení se přesunulo z kamenných prodejen do online světa. Především potom do podoby tzv. živých sázek. Tento druh sázení lze využít skoro na všech webových portálech provozovatelů hazardních her. 

Zajímavostí je sázet na různé detaily hry, což je velmi lákavou možností. Třeba během hokejového zápasu si můžete vsadit na to, kdo dá následující branku, na výsledek jednotlivých částí zápasu, na počet gólů, anebo třeba na to, kdo dá v zápase druhý gól. Výhodou těchto sázek je fakt, že okamžitě víte výsledek. Klasicky lze sázet na sporty jako je právě hokej, fotbal, basketbal anebo třeba tenis. Pro mě nejvíce překvapující je možnost živého sázení na esporty. Můžete si vsadit klasicky na vítěze zápasu nebo třeba na vítěze 1. či 2. mapy u celosvětově známe hry Counter Strike.

Víte o možnosti sázení na esporty? Setkali jste se Vy s nějakou neobvyklou živou sázkou? Své příspěvky můžete přidávat do fóra, kde můžeme společně vytvořit seznam těchto neobvyklých sázek.

Za tým Naberte kurz,

Markéta

Další články

Hazardních her existuje celá řada. Jejich předmětem je událost, jejíž výsledek je v okamžiku...

Na úvod této rubriky jsme si řekli, co to vlastně kurzové sázení znamená. V dnešním článku se...

Podíváme se na zajímavé informace, které nám přinesla letošní Výroční zpráva o hazardním hraní....