Kurzová sázka: Červený svetr

21.6.2020, Markéta Málková

Svět sázení nám nenabízí pouze možnost sázet na různé (e)sportovní odvětví, ale sázkovou příležitostí může být i událost veřejné pozornosti. Na začátku této rubriky jsme si říkali například o možnosti vsadit si na Sportovce roku nebo na vítězný pár ve StarDance. Jak to vlastně s těmito společenskými událostmi je?
girl-3474543_960_720.jpg

Společenské sázky se zejména soustředí na aktuální dění. Nejvíce potom táhnou volby, nejen však ty české, ale i zahraniční, například prezidentské volby v USA. Přes volby se můžete dostat až k sázce na počasí, na cenu potravin nebo která společnost jako první dopraví člověka na Mars. Můžeme se setkat i s dost speciálními sázkami, například sázka, kdo bude příští James Bond, zda se Roman Prymula stane do konce roku 2023 prezidentem ČR anebo jestli bude Jan Hamáček oficiální tváří kolekce svetrů podzim 2020 řetězce Lidl. Ano, speciálním sázkám se nevyhnula ani nynější situace kolem koronaviru. Jednou z nejkurióznějších sázek se mi jeví možnost vsadit si na to, že se v prosinci 2020 se u nás narodí 10 000 a více dětí.

Toto odvětví sázení může lákat zejména ty, kteří neholdují sportu, avšak zajímají se právě o aktuální dění nejen u nás, ale i ve světě. Vaší výhodou může být právě Váš zájem například o politické dění, vědu či kulturu. Avšak je zapotřebí upozornit, že u těchto sázek se dá více než kdy jindy mluvit o sázce na slepo, protože třeba takové změny počasí nás překvapují dennodenně. Nesmíme pak tedy zapomínat na to, že sázení na tyto společenské a speciální sázky patří pořád do oblasti kurzového sázení, tedy do oblasti hazardních her. Je proto důležité i tady dodržovat základní pravidla zodpovědného sázkaře. Jak to máte Vy? Sázíte na tyto události? Zdají se Vám některé tyto sázky kuriózní? Dejte nám vědět v diskuzním fóru.

Za tým Naberte kurz,

Markéta

HR: I když sázíte na společenskou událost, nezapomínejte na fakt, že se pořád jedná o druh hazardu – myslete i zde na pravidla zodpovědného sázkaře!

Sběratelský koníček Hokejová kartička slavné šedesátosmičky nebo ...
Napsala Marketa, vytvořeno 16.3.2020 15:13:48 Číst
Pěkný den, máte pravdu v Tabák-tisk GECO se dá koupit stírací los Kapitán. Předpokládám, že ...
Napsala Jana, vytvořeno 10.2.2020 10:29:32 Číst
To není pravda, zkuste si to z nějakého neznámého počítače bez uložených cookies. Pokud ...
Napsal Anonym4862, vytvořeno 4.2.2020 15:30:34 Číst
Přejít do diskusního fóra