Dostihový svět: Tutovka?

11.10.2019, Markéta Málková

Dostihy a sázky patří již neodmyslitelně k sobě. Všechny tři zmíněné sázkové společnosti - Betino, Tipsport a Fortuna, i letos nabízí možnost vsadit si nejen na Velkou pardubickou.
medal-2163457_960_720.jpg

Z minulého článku již víme, že společnost Betino nabízí možnost vsadit si přímo na pardubickém závodišti. V herním plánu sázkovny je uvedeno, že společnost bude vypisovat zejména tyto druhy sázkových příležitostí: Vítěz, Umístění 1–2, Umístění 1–3, Umístění 1–4 a Umístění 1–5. 

Některé možnosti sázení jsme si již představili v článku Dostihový svět: Dostihy a sázky. Víme tedy, že sázet lze na vítěze nebo je možnost současně si vsadit na vítěze a umístění koně. Představili jsme si také druh sázky, takzvané Pole proti, avšak nyní tuhle sázkovou příležitost na webu společnosti Betino nenajdeme. 

Rovněž společnosti Tipsport a Fortuna nabízejí možnost vsadit si na již 129. Velkou pardubickou a také na její rámcové dostihy. Tipsport umožňuje vsadit si i na dostihy v rámci sobotního programu dostihového festivalu. Sázkovny vypisují různé možnosti na co si vsadit. V rámci Velké pardubické je pro mě nejkurióznější sázka na věk koně vítězného koně a kolik koní skončí na Taxisově příkopu.

Jak se díváte na tyto možnosti sázení? Co jste sami schopni vnímat jako nebezpečné a co jako tutovku? Za Vaše příspěvky budu ráda v diskuzním fóru.

Za tým Naberte kurz, 

Markéta

HR: Předtím, než si vsadíte, seznamte se s aktuálním herním plánem sázkové společnosti.

Další články

Koňské dostihy jsou považovány za královskou disciplínu a patří mezi jednu z nejstarších...

Nejedná se jen o deskovou hru od vydavatele Dino Toys, ale samotné dostihy patří mezi velice...

Dostihový svět: Theophilos

24.10.2019, , O hraní

Už přes týden známe vítěze letošní již 129. Velké pardubické. Loňský vítěz Tzigane du Berlais své...