Pravděpodobnost

Myslíte si, že je pravděpodobnosti pro hru důležitá? Ovlivnila Vám někdy průběh hry? Napište nám do tohoto vlákna a podělte se s námi o své zkušenosti!

petrr

24.7.2020 06:23:49

Eliško, sorry jako ......bud je tvuj dotaz pro idioty nebo si delas srandu, nebo proste musis vykazat nejakou pracovni cinnost. Samozrejme, ze pravdepodobnost je pri hrani velmi dulezita ...ovsem - nejak jsi pozapomela zminit, ze pouze pro majitele heren, kasin, kteri na zaklade pravdepodobnosti, ze gamblerovi sem tam padne nejaka ta vyhra, chytaji do svych siti dalsi a dalsi nestastniky, kteri jim budou odevzdavat dobrovolne vyplatu. Tvuj dotaz a smer clanku je velmi zjednoduseny, nezminujes zavislost coz je zakladem pro podnikani v hernim prumyslu. Bez se nekdy podivat do herny jak se chova a co dela gambler pri mackani knofliku, cekajic na kombinace, ktere se sejdou na tocicich se valcich. Cela tato absurdita nema s pravdepodobnosti uz nic spolecneho, pouze ve svych clancich mystifikujete lidi a pravdepodobne jste taky napojeni na nejake lobby, protoze jinak by jste se museli jasne vymezit vuci hazardu. Petr  

Eliska reaguje na uživatele petrr

27.7.2020 16:36:50
petrr napsal: Eliško, sorry jako ......bud je tvuj dotaz pro idioty nebo si delas...

Dobrý den, Petře. Vítám Vás znovu na našem webovém portále. Jsem ráda, že Vás má rubrika zaujala. Dotaz byl položený tak, aby byla možná diskuze. Jsou i lidé, kteří opomíjejí pravděpodobnost ve hře, a proto jsme se rozhodli zpracovat toto téma a upozornit na něj. 

Jsem ráda, že se mnou souhlasíte, že pravděpodobnost je pro hru důležitá, jak je z článků znát. Avšak si nemyslím, že pravděpodobnost je důležitá pouze pro provozovatele hazardních her. Pokud hráč zná principy pravděpodobnosti, díky nimž může získat nad hrou nadhled a uvidí výhodu kasina, tak bude schopen lépe vyhodnotit hru a její možný vývoj – to, zda bude hrát či ne, je zcela na jeho rozhodnutí. K výhodám kasin se v průběhu článků dostaneme, nelze vše napsat v jednom článku. Rozhodla jsem se začít od začátku, kde poukážu na fungování pravděpodobnosti. 

Pokud zastáváte názor, že hra je pro hráče nevýhodná, tak jen je potřeba pamatovat na to, že zde na webu nalezneme i hráče, kteří volí střídmější cestu či se chtějí dozvědět o hře.

Nezapomínejte na to, že abstinence je jedna z možností, jak postupovat – to, že vyhovuje tento přístup jednomu, neznamená přece, že bude vyhovovat druhému. My společně s hráči hledáme takovou cestu, která vyhovuje právě mu samotnému, a kterou se rozhodne jít. Náš přístup je harm reduction, jak Vám již kolegyně v diskusích objasňovaly. Pokud si budete chtít přečíst více o problémovém hráčství, doporučila bych spíše záložku „Svépomoc“, kde naleznete více. V záložce „O hraní“ jsou spíše kategorie o samotných hrách.

Ráda bych Vás ujistila, že zkušenosti s hráči i hráčským prostředím máme a také, že jsme odborná společnost, která má formu neziskové organizace.

Jsem ráda, že jste svůj boj nad hazardem zvládl a předpokládám, že to muselo být náročné. Těší mne, že se snažíte varovat a inspirovat jiné. Avšak nezapomínejte na to, že každý jsme jiný a každé máme jiné potřeby. 

Ohledně vymezení vůči hazardním hrám se můžete dočíst na našem webu, kde tolerujeme rozhodnutí člověka a jsme tu pro něj, když jiní ne. „Běž se léčit“ hráč slyší od každého ze svého okolí, my naopak respektujeme to, kde nyní je a mluvíme s ním o jeho potřebách, pocitech, prožitku. Posloucháme jej a snažíme se s ním minimalizovat rizika, které nejen hazard přináší. Pro někoho se tato cesta může zdát trnitá, druhému bude vyhovovat.

Přeji pěkný den, 

Eliška

Anonym8673 reaguje na uživatele Eliska

28.7.2020 17:30:21
Eliska napsala: Dobrý den, Petře. Vítám Vás znovu na našem webovém portále. Jsem ráda, že...

pavelnov reaguje na uživatele Eliska

30.9.2020 20:01:57
Eliska napsala: Dobrý den, Petře. Vítám Vás znovu na našem webovém portále. Jsem ráda, že...

Přesně tak.