WEBINÁŘ: Děti a hazard

18.8.2022, Jana Šatánková

Dne 24. 8. 2022 od 12:00 proběhl náš JEDENÁCTÝ webinář a to s lektory prevence Mgr. Michaelou Geržovou, DiS. a Mgr. Vítem Procházkou programu Hra na hraně.
WEBINÁŘ_úvodní fotky k článkům.png

Mgr. Michaela Geržová, Dis. Pracuje jako zástupkyně vedoucího a lektorka prevence v Centru komplexní péče v Olomouckém kraji.

Mgr. Vít Procházka je sociálním pracovníkem a lektorem prevence v Centru komplexní péče ve Zlínském kraji. (Gaming – zdánlivě nezávadné hazardní prvkyWEBINÁŘ - Děti a videohry - Přibližte se jim)

 

Oba spojuje preventivní program Hra na hraně. Jedná se o preventivní program pro studenty základních škol. Studenti v několika blocích získají povědomí o rizicích, které s sebou může přinášet hazard, principech, na kterých hazardní hry stojí  a v neposlední řadě i hazardní prvky ve videohrách. Slyšet jste o něm mohli již ve skupinovém chatu skupinovém chatu Hra na hraně s Mgr. Veronikou Častulíkovou.


"Spousta věcí, které v životě děláme, je riziko nebo hazard a k životu je potřeba přistupovat jako „inteligentní hráč“, který má o problematice relevantní informace. Problém hazardního hraní mladistvých je velmi aktuální a měl by být součástí preventivních aktivit na školách"

 

⇩⇩ Zde můžete brzy shlédnout záznam webináře ⇩⇩  
(V případě, že se Vám video nezobrazuje na telefonu, přepněte do zobrazení pro počítač)


  

Další články

Paysafecard: Příběh hráče

31.05.2020, , O hraní

Na závěr této rubriky si můžete přečíst autentickou zpověď chlapce, který měl svou první...

Úvod do pravděpodobnosti

11.07.2020, , O hraní

Pravděpodobnost je důležitá pro samotnou hru a dodává nám matematický nadhled. V této rubrice se...

Dne 13. 7. 2022 od 17:00 proběhl náš DESÁTÝ webinář a to s recovery koučkou Terezou Ryzákovou z...