Kurzové sázení: Pravidlo č. 5

17.1.2020, Markéta Málková

Již víme, že základem je nejen nastavení sebeomezujících opatření, ale také mít vymezený finanční limit. Rovněž je důležité mít přehled, jak o vložených finančních prostředcích, tak i o čase, který sázení věnujete. A v neposlední řadě víme, že pokud se rozhodneme pro live sázení, hraje čas proti nám. A co je pátým pravidlem zodpovědného sázkáře? Na to se podíváme v dnešním článku.

Toto pravidlo navazuje na to předchozí. Pokud zvolíte variantu sázení před daným zápasem, máte oproti živému sázení výhodu v tom, že si sázku můžete dopředu promyslet. A s tím jistojistě souvisí analýzy daných zápasů, zjišťování informací a sázení na Váš oblíbený sport. Pomoci Vám může právě průzkum a zjišťování nejnovějších informací.

A jak to máte vy? Analyzujete zápasy? Zjišťujete si detailní informace? Sázíte na svůj oblíbený sport? Máte nějaké oblíbené stránky, kde si tyto informace vyhledáváte? Na Vaše příspěvky se budu těšit v diskuzním fóru. Zajímáte se o svět hokeje a NHL? V oblasti O hraní si můžete přečíst o touši nebo české stopě v NHL.

Za tým Naberte kurz,

Markéta