Stírací losy: Úvod do rubriky

28.9.2019, Jana Šatánková

Co jste (ne)věděli o stíracích losech? Tato rubrika Vám rozšíří obzory! Neváhejte a začtěte se do článků o stíracích losech.

Významné rodinné mezníky ať už Vánoce, Velikonoce nebo třeba narozeniny. Ať už v jakémkoli věku dostáváte do rukou barevný papírek plný barevných obrázků. Berete do ruky minci, škrabku možná klíč a seškrabujete třpytivé herní pole. Možná ze zábavy nebo pro vidinu snadného výdělku pokoušíte štěstí a doufáte, že se nám podaří odkrýt stejné symboly...

Řeč je o stíracích losech, jedné z nejdostupnějších a nejvíce tolerovaných hazardních her. Československo se s prvními losy setkalo poměrně nedávno a to roce 1989 a od té doby prošly několika transformacemi. V současnosti je dokonce možné stírání losů online. V této rubrice se dozvíte něco z historie stíracích losů a to jak o vůbec prvních stíracích losech tak historie u nás.  Zjistíte jakým způsobem je na ně pohlíženo zákonem a že i tato drobná záliba se může zvrhnout v závislost, která dokáže pořádně zavařit. Proto se zaměříme i na zásady na které je dobré při stírání losů myslet. Věděli jste, že existují i lidé, kteří se věnují sbíráním starých losů? To vše a další Vás čeká v rubrice Stírací losy.

 

Jak to máte vy? Máte zkušenost se stíracími losy?


Mějte pěkný den a Naberte kurz :-)
Jana